Oferty sprzedaży - Maszyny i urządzenia – kliknij
  • pl
  • de
  • en
maszyny wspomagające pracę maszyny wspomagające pracę2 maszyny wspomagające pracę3

Transport | POLCOPPER - skup i sprzedaż złomu

Transport złomuDysponujemy nowoczesnym taborem samochodowym w postaci samochodów ciężarowych i ciągników siodłowych, współpracujących w zestawach odpowiednio z przyczepami oraz naczepami ciężarowymi. Samochody ciężarowe wyposażone są w zabudowy w postaci urządzeń hakowych oraz żurawi samochodowych m.in. takich firm jak: Palfinger, Hueffermann, Meiller, Hyva. Zabudowy te ułatwiają załadunek i rozładunek pojazdów. Natomiast wszystkie ciągniki siodłowe wyposażone są w hydraulikę do wywrotu. Posiadamy licencję na wykonywanie zarobkowego międzynarodowego przewozu drogowy rzeczy, a także zaświadczenie na przewozy drogowe na potrzeby własne. Posiadamy także polisę ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej przewoźnika (tzw. OCP) w ruchu krajowym i międzynarodowym..

Nasi kierowcy posiadają wysokie kwalifikacje oraz doświadczenie w realizowaniu usług transportowych w niemal całej Unii Europejskiej. Stanowią, ze względu na wiek „mieszankę” doświadczenia i młodości. W zależności od potrzeb wykonują przewozy w pojedynczych lub podwójnych obsadach.

W związku z posiadanymi przez naszą firmę uprawnieniami licencyjnymi poszukujemy zleceń transportowych na terenie kraju oraz Unii Europejskiej. Plany firmy zakładają w bliskiej przyszłości podjęcie działalności spedycyjnej. W związku z tym otwarci jesteśmy na szeroką współpracę w zakresie usług transportowych.