Oferty sprzedaży - Maszyny i urządzenia – kliknij
  • pl
  • de
  • en
maszyny wspomagające pracę maszyny wspomagające pracę2 maszyny wspomagające pracę3

Szkło - skup szkła Polcopper

Polcopper oferuje skup szkła białego oraz kolorowego po atrakcyjnych dla Klienta cenach. Jednym z częściej oddawanych do ponownego wykorzystania surowców jest właśnie szkło. Skup tego materiału Polcopper prowadzi w licznych punktach na terenie całego kraju (ich listę znaleźć można na naszej stronie internetowej w zakładce kontakt). Na stronie można także znaleźć szczegółowe i wyczerpujące informacje dotyczące skupu szkła i innych materiałów poddawanych recyklingowi (skupujemy również makulaturę, złom oraz tworzywa sztuczne).

Oferujemy skup butelek ze szkła białego i kolorowego bez nakrętek, a także słoiki bez elementów takich jak nakrętki, zaciski czy uszczelki. Skupowi nie podlegają produkty takie jak lustra, żarówki, szyby samochodowe, szkło żaroodporne lub opakowania po lekach (zachęcamy do zapoznania się z całą listą ograniczeń dotyczących skupu szkła i pozostałych surowców).

Oddając surowce do skupu, mogą Państwo zyskać pewność ich najlepszego wykorzystania tzn. zgodnego z troską o środowisko naturalne. Firma Polcopper działa w dziedzinie ponownego wykorzystania surowców od ponad dwudziestu lat: naszymi zaletami jest profesjonalizm, ekologia, a także oszczędność czasu. Zapraszamy do poznania pełnej oferty firmy.